Serdecznie witamy na stronie

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Ozorkowie

Powiat Zgierski     BIP Poradnia

!!!! UWAGA !!!!

DRODZY RODZICE !

         Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce i związaną z tym KONIECZNOŚĆ ZAPOBIEGANIA ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ WIRUSA 2019-nCoV informujemy, że Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznaw Ozorkowie od dnia 16.03 pracuje w godzinach  8.00-14.00 (do odwołania).

         Placówka będzie pracować w ograniczonym zakresie.
W trosce o zdrowie klientów i pracowników Poradni odwołujemy wszystkie zajęcia planowane i stałe.  Będziemy podejmowali działania dotyczące interwencji kryzysowej, a w pilnych sprawach prosimy klientów o kontakt telefoniczny z pracownikami Poradni w celu omówienia sposobu  rozwiązania problemu.
 
Z WYRAZAMI SZACUNKU 
Jarosława Kwaśniak
Dyrektor Poradni

 

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ozorkowie to placówka nastawiona na stałe podwyższanie jakości świadczonych usług oraz systematyczne doskonalenie zawodowe pracowników. Jesteśmy Poradnią dynamicznie wzbogacająca warsztat i formy pracy merytorycznej o nowoczesne metody pracy. Stopniowo przekształcamy się w placówkę o charakterze doradczo – terapeutycznym z zachowaniem działalności diagnostycznej i orzeczniczej. Klimat Poradni sprzyja pracy zespołowej, udzielaniu pomocy jej podopiecznym oraz wzajemnym wspieraniu się pracowników.
 
Znajdź nas na Facebooku